Wystawy

Wystawa "Przestrzenie muzyczne"

W ramach Dni Sztuki 17 września w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy najnowszych prac Janusza Trzebiatowskiego. Wystawa będzie czynna do 9 października.


Wystawa medali poświęcona Janowi III Sobieskiemu

Do końca października w Chojnickim Centrum Kultury można oglądać wystawę eksponatów ze zbiorów Bogdana Kuffla, która poświęcona jest jednemu z naznamienitszych królów Polski.


DNI SZTUKI 2022

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają od 13 do 17 września 2022 roku do udziału w wydarzeniach odbywających się w ramach Dni SztukI.


Wystawa fotografii Karoliny Gatzke

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę zdjęć zatytułowanych "Bliss".


Finisaż wystawy grafik i malarstwa pt. "JA, KOBIETA"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 18 sierpnia o godz. 18:00 na spotkanie z Evą Trabszo, artystką i Ambasadorką Kultury Pomorza, której prace chojniczanie mogli podziwiać przez ostatni miesiąc.


Wystawa "Chojnice karmią piersią"

Karmisfera i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na Stary Rynek, gdzie oglądać można wystawę fotografii ukazującą piękno macierzyństwa.


Wystawa "Władcy w medalach zaklęci"

Do końca sierpnia w Chojnickim Centrum Kultury można oglądać wystawę eksponatów ze zbiorów Bogdana Kuffla, która poświęcona jest polskim władcom.


Zwiedzaj Basztę w sobotę 2 lipca!

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego przez pryzmat jednego artysty prezentuje rozwój polskiej sztuki w drugiej połowie XX wieku.


Muzeum Trzebiatowskiego otwarte podczas Dni Chojnic

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego zaprasza mieszkańców i turystów, którzy będą świętować Dni Miasta w najbliższy weekend.


Wystawa Jurka Uske „Abstrakcja to muzyka mojej wyobraźni”

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wystawę fotografii chojniczanina Jurka Uske. W sali wystawowej można podziwiać barwne prace stanowiące odbicie bogatej wyobraźni artysty.


Strony