Teatr

Warsztaty "Biegnij za niebieską kokardą"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty, które skierowane są do dziewczynek w wieku 10-15 lat.


Fot. Izabela Rogowska

Spektakl "Kora. Falowanie i spadanie."

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 kwietnia o godz. 18:00 na muzyczny spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina opowiadający o życiu jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek.


Igor Kwiatkowski w ChCK

15 października 2022 r. w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi jeden z najpopularniejszych osobistości kabaretowych w programie "Tylko śmiech nas ocali".


Spektakl "KLIMAKTERIUM 2 czyli menopauzy szał"

19 maja o godz. 17:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć drugą część największego teatralnego hitu.


Warsztaty "Biegnij za niebieską kokardą" - BRAK MIEJSC

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty, które skierowane są do dziewczynek w wieku 10-15 lat.


67. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- wyniki

W Chojnickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 67. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które wyłoniły uczestników eliminacji wojewódzkich.


Spektakl "Sen Alicji"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i rodziców w niedzielę 10 kwietnia 2022 o godz. 11:00 na spektakl zrealizowany na podstawie powieści Lewisa Carolla "Alicja w Krainie Czarów".


Spektakl "Najsłodszy owoc"

7 kwietnia na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zobaczyć będzie można komedię, w której dwie pary przyjaciół wymienią się rolami. Dlaczego? Bo najsłodszy owoc znajdziesz w ogrodzie u sąsiada.


Tydzień z Teatrem, czyli teatr jest dla wszystkich

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na cykl wydarzeń, w skład których wchodzić będą spektakle dla dzieci i dorosłych, warsztaty oraz próba otwarta.


Premiera spektaklu "Sen Alicji"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i rodziców w czwartek 24 marca 2022 o godz. 18:00 na spektakl zrealizowany na podstawie powieści Lewisa Carolla "Alicja w Krainie Czarów".


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.