Teatr

Zapisy na artystyczne zajęcia cyrkowe

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach cyrkowych w sezonie artystycznym 2022/2023.


Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku

9 października zawita do Chojnic dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem - Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!
Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2022

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2022. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Spektakl "Akompaniator"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 października na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który pokaże komedię damsko-męską.


Spektakl "Znaczek miłości"

10 listopada w Chojnickim Centrum Kultury będzie można zobaczyć doskonałą komedię kryminalna z czasów PRL.


Spektakl "Ławeczka w słońcu"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 października o godz. 17:00 oraz 19:30 na najnowszą komedię w amerykańskim stylu. Autor sztuki współpracujący z Melem Brooksem zaprasza na spotkanie z trojgiem zabawnych postaci.


CHOJNICKA FIESTA TEATRALNA 2022

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 2 lipca w sobotę na wyśmienitą ucztę teatralną - XXVIII Festiwal Sztuki Ulicznej "Chojnicka Fiesta" im. Eugeniusza Mikołajczyka.


Warsztaty "Biegnij za niebieską kokardą"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty, które skierowane są do dziewczynek w wieku 10-15 lat.


Spektakl dla dzieci "Śnieżka"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych na teatralną podróż śladami Śnieżki, przez którą przeprowadzą nas aktorzy Teatru Lalki "Tęcza" ze Słupska.


Fot. Izabela Rogowska

Spektakl "Kora. Falowanie i spadanie."

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 kwietnia o godz. 18:00 na muzyczny spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina opowiadający o życiu jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.