Plastyka

Powiatowy konkurs plastyczny "Moja pasja"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu chojnickiego.


Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych.


Konkurs plastyczny „Zrozumieć Autyzm”

Organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Chojnice do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest budowanie tolerancji i szacunku do osób dotkniętych różnego rodzaju niepełnosprawnością.


Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "100-lecie żeglarstwa chojnickiego"

Chojnicki Klub Żeglarski i Chojnickie Centrum Kultury przedstawiają listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 100-lecia żeglarstwa chojnickiego.


Powiatowy konkurs plastyczny "100-lecie żeglarstwa chojnickiego"

Chojnicki Klub Żeglarski i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji obchodów 100-lecia działalności ChKŻ.


Ferie z Chojnickim Centrum Kultury - plastyka BRAK WOLNYCH MIEJSC

Pracownia plastyczna ChCK zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na bezpłatne warsztaty graficzne pn. „Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych”.


Wyniki konkursu plastycznego "Babcia i Dziadek- moi bohaterowie"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Konkurs plastyczny "Babcia i Dziadek - moi bohaterowie"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym, który organizowany jest z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.


Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Barwy jesieni"

23 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyły występy dzieci i młodzieży oraz wystawa nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej. W tym roku tematem przewodnim były "Kolory jesieni w kwadracie"


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.