Wyniki konkursu "Chojnice dla Ziemi"

Przedstawiamy wyniki Powiatowego konkursu na logo Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi" zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach, Firmę Urbaniak Inwestycje oraz Chojnickie Centrum Kultury.

11 czerwca w Parku Tysiąclecia zostały ogłoszone wyniki konkursu na logo promujące działania ekologiczne w powiecie chojnickim.

W ramach Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi" przyznano nagrodę specjalną, ufundowaną przez Firmę Urbaniak Inwestycje, która trafiła do Agnieszki Ossowskiej z Powiatowej Bursy dla Młodzieży Szkolnej w Chojnicach. Dodatkową nagrodę otrzymał Oskar Singer, za pomysłowość i oryginalną technikę wykonania pracy.
Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić wszystkich pozostałych uczestników konkursu, którym przyznano dyplomy i ekologiczne upominki.

Wyróżnienia:
Cezary Girzelski
Karolina Garwol
Nadia Tuszyńska
Paulina Kąkolewska
Anna Grugel
Mikołaj Goglewski
Karolina Rolbiecka
Agnieszka Pryba
Wiktoria Szmaglińska
Agnieszka Ossowska
Maja Szyszka
Marta Czapiewska
Klaudia Kall Połetek
Jakub Pasiński
Szczepan Chmist
Alicja Sawicka

Gratulujemy!

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.

Wydarzenia

Wystawa "Władcy w medalach zaklęci"

05.07.2022 - 31.08.2022

Koncert COOLTURE MUSIC LIVE

08.07.2022 19:00

Letnie warsztaty plastyczne

18.07.2022 - 29.07.2022