Otwarcie amfiteatru w Fosie Miejskiej

Burmistrz Miasta Chojnice i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 14 maja o godz. 17:00 na otwarcie wyremontowanego amfiteatru w Fosie Miejskiej.

Program:

17:00 Uroczyste otwarcie amfiteatru
17:15 Wręczenie sztandaru przez władze miasta harcerzom z Hufca ZHP Chojnice
17:30 Koncert Big Bandu Chojnice
18:30 Występ Kabaretu z Konopi

Big Band Chojnice powstał w 2009 r. i podczas wielu lat swojej działalności zdążył koncertować na różnych scenach w Polsce, Niemczech, Holandii, Białorusi i Ukrainie. W jego skład wchodzi ponad 20 osób z Chojnic i okolic chcących przekazywać ludziom pozytywne emocje i piękno muzyki wykonywanej na żywo na instrumentach dętych, perkusyjnych, strunowych i klawiszowych. Widzowie usłyszą standardy jazzowe, swingowe oraz przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej.

Kabaret z Konopi przygotował specjalny program "Wakacje na wesoło". Widzowie zobaczą sytuacje z pozoru normalne pokazane w krzywym zwierciadle. Każdy minimum raz w czasie programu pomyśli: Samo życie. Szczypta abstrakcji i zwariowania oraz duża dawka żartów rozbawią każdego. Kabaret z Konopi istnieje od 2005 r. i od tego czasu zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych. Znany jest także z realizacji telewizyjnych dla TVP2, TVP1, Polsatu i TVN biorąc udział w takich imprezach jak Kabareton w Koszalinie, Kabaretobranie w Zielonej Górze, Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kielcach, Top Trendy w Sopocie czy Dzięki Bogu już Weekend w TVP2, Gwiazdy Kabaretu w TV4, Kabaret na żywo w Polsacie.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

plakat-fosa1.jpg

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.