Echa Fosy: alternatywne zdarzenia muzyczne w zabytkowej fosie już 30 lipca!

30 lipca o godzinie 18:00 dźwiękowy pejzaż Fosy Miejskiej w Chojnicach wypełnią artyści związani z lokalną i krajową sceną niezależną.

Echa Fosy to zaproszenie do wejścia w muzykę, która zbacza z wyznaczanych przez mainstream szlaków, szuka wyrazu w formach alternatywnych.

Usłyszymy Entflorię z Kamienia Krajeńskiego, która - prezentując muzykę opartą na syntezatorach - sprowadzi nas w głąb ziemi, by wznieść potem w powietrze. Wystąpi James Button Band - pochodzące ze Szczecinka trio, które w swoim brzmieniu łączy rock’n’rolla wczesnych lat 70. z wibracjami teraźniejszości. Pełne zwrotów utwory instrumentalne zagra chojnicka Mōringa, będą upadki i odrodzenia. Instrumentalny morąski MOAFT w masywie swojego brzmienia, zrobi przestrzeń dla dźwięków post rockowych, nawet folkowych. Melodie końca świata osadzone w harmonicznej melancholii zaprezentuje trójmiejski St. John, zapraszając przy tym do tańca i do płaczu.

Organizatorem wydarzenia jest Chojnickie Centrum Kultury oraz Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej. Szczegóły znajdziecie na stronach ChCK oraz pod #alternatywyrocka oraz w social mediach: www.facebook.com/EchaFosy, www.instagram.com/echafosy.

Bilety: wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia

Koncert Noworoczny - Grupa MoCarta symfonicznie!

06.01.2023 16:00
06.01.2023 19:00