Teatr

WARSZAWSKA BITWA TEATRALNA w Chojnicach

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 11 grudnia na teatralne starcie dwóch utytułowanych teatrów z Warszawy: Kompani Teatralnej MAMRO oraz Teatru Nie Z Tej Kulisy.


Spektakl "KLIMAKTERIUM... i już"

2 grudnia o godz. 17:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpią znani i lubiani aktorzy w komedii, która jest niesłabnącym hitem ostatnich teatralnych sezonów.


Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego EKO-ART 2021

Podczas trzech dni przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury zaprezentowało się łącznie 137 recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a wyróżnione osoby nagrody rzeczowe.


Spektakl „Kapelusz w tunelu”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 października o godz. 17:00 na przedstawienie „Kapelusz w tunelu” w wykonaniu aktorów Teatru Zielony Wiatrak. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Spektakl "Kobieta idealna"

7 października o godz. 19:00 w Chojnickim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl "Kobieta idealna" w gwiazdorskiej obsadzie.


Spektakl "Dobry wieczór kawalerski" - sprawdź godzinę!

Organizator spektaklu przypomina, że spektakl, który został już dwukrotnie przełożony przez pandemię, odbędzie się 23 września o godz. 17:30.


Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART 2021

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim EKO-ART 2021. Tradycyjnie odbędzie się on w dwóch odsłonach: w języku kaszubskim i w języku polskim. Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Spektakl "Moralność Państwa Dulskich"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 września o godz. 19:00 na przedstawienie "Moralność Państwa Dulskich" w wykonaniu aktorów Chojnickiego Studia Rapsodycznego.


Komedia kryminalna "Niemy kelner"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Niemy kelner” w wykonaniu znanych i lubianych aktorów scen warszawskich. 18 września o godzinie 17:00 na scenie ChCK zobaczyć będzie można Mikołaja Roznerskiego oraz Piotra Szwedesa. Reżyserią spektaklu zajął się Wojciech Malajkat.


Przeczytaj poezję Pokolenia Kolumbów 1 września

Miasto Chojnice i Chojnickie Centrum Kultury zachęcają do wzięcia udziału w czytaniu wierszy poetów, na których twórczość wpływ miała II Wojna Światowa.


Strony

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.