Taniec

Znakomite wyniki na Mistrzostwach Mokotowa

Ze świetnej strony w Warszawie pokazały się tancerki Chojnickiego Centrum Kultury. Solistki szczególnie dobrze wypadły w dance art i art improvisation do muzyki organizatora, najlepiej zatańczył zespół Music Dance. W solo pierwsze i drugie miejsca wytańczyły Martyna Krawczyk, Marika Paluch, Maria Buszek, Natalia Mosek, Maja Lenz i Kinga Kitowska. Na turnieju debiutowała Maria Buszek.


Osiągnięcia tancerek na turnieju online

Zawodniczki Chojnickiego Centrum Kultury wzięły udział w Mistrzostwa Ekstraklasy Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego, które odbyły się 7 listopada 2021 w Łask koło Łodzi.


Udane Mistrzostwa Polski dla tancerek z ChCK

Od 4 do 7 listopada na festiwalu w Białych Błotach nasze zawodniczki z sukcesami wystartowały w Mistrzostwach Polski Federacji WADF.


Warsztaty z Agnieszką Doberską w Chojnicach

23 października dwie grupy tancerek z Chojnickiego Centrum Kultury wzięły udział w warsztatach, na których królowała technika współczesna.


Zapisy na zajęcia taneczne

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do uczestnictwa w zajęciach tanecznych w sezonie artystycznym 2021/2022.


Bławatki z dwiema nagrodami na XXII Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych Polski Północnej

21 i 22 sierpnia w gminie Gniew upłynął pod znakiem Piaseczno Folklor Festiwal, na którym udanie zaprezentowały się zespoły z Chojnic.


Koncert taneczny dla rodziców - relacja

17 czerwca w Chojnickim Centrum Kultury odbyła się taneczna gala dla rodziców, w której brały udział stypendystki Burmistrza Miasta Chojnice oraz Powiatu Chojnickiego.


Chojnickie tancerki na kwalifikacjach do Mistrzostw Świata

Od 10 do 13 czerwca 2021 w Szczawnie Zdroju trwały kwalifikacje do Mistrzostw Świata International Dance Organization (Międzynarodowej Organizacji Tańca), w której udany debiut zaliczył zespół Sigma i Music Dance z Chojnickiego Centrum Kultury.


Świetne wyniki tancerek w Łebie

Tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury wróciły z Turnieju Tańca "Nadmorskie Rytmy" w świetnych humorach z workiem pełnym medali.


Krzyżówka taneczna - wyniki

Instruktorka Chojnickiego Centrum Kultury przygotowała krzyżówkę sprawdzającą wiedzę z dziedziny tańca. Prezentujemy rozwiązania i listę nagrodzonych.


Strony

Taniec

W Chojnickim Centrum Kultury swoje zainteresowanie tańcem nowoczesnym rozwijają dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Soliści, duety oraz zespoły tańca nowoczesnego Sigma i Music Dance regularnie występują na parkietach polskich i zagranicznych, odnosząc sukcesy na skalę regionalną, krajową i międzynarodową.