Plastyka

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Mocny kolor jesieni". Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Powiatowy Filmowy Konkurs Plastyczny pt. "Filmowa piosenka"

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach XXIV Chojnickiego Filmobrania.


Zapisy na zajęcia plastyczne

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury zaprasza w nowym roku szkolnym na zajęcia stałe, w których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli doskonalić swoje umiejętności artystyczne.


Letnie warsztaty plastyczne

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w letnich zajęciach plastycznych. W drugim tygodniu zajęć zapraszamy na nowy program.


Konkurs na projekt medalu "Chojnice na medal"

Europejskie Stowarzyszenie "Pomerania" i Chojnickie Centrum Kultury zachęcają do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest stworzenie projektu medalu o Chojnicach.


Wyniki konkursu plastycznego "Zrozumieć Autyzm"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i młodzieży z miasta i gminy Chojnice. Celem konkursu jest budowanie postawy tolerancji i szacunku dla osób z niepełnosprawnościami.


Wyniki konkursu "Chojnice dla Ziemi"

Przedstawiamy wyniki Powiatowego konkursu na logo Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi" zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach, Firmę Urbaniak Inwestycje oraz Chojnickie Centrum Kultury.


Powiatowy konkurs na logo Festynu Przyrodniczo-Ekologicznego "Chojnice dla Ziemi"

Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach, Firma Urbaniak Inwestycje oraz Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych z powiatu chojnickiego do zaprojektowania loga pt. "Chojnice dla Ziemi".


Powiatowy konkurs plastyczny "Moja pasja"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu chojnickiego.


Wyniki konkursu "Moja miejscowość jest piękna"

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.