Plastyka

Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Barwy jesieni"

23 października w Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Barwy jesieni" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyły występy dzieci i młodzieży oraz wystawa nagrodzonych prac.


Wyniki konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej. W tym roku tematem przewodnim były "Kolory jesieni w kwadracie"


Wyniki konkursu plastycznego "OBEJRZAŁE(A)M, NAMALOWAŁE(A)M"

Konkurs został zorganizowany w ramach XXIII edycji Chojnickiego Filmobrania. Wystarczyło obejrzeć i namalować!


Powiatowy Konkurs Plastyczny BARWY JESIENI 2021

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Kolory jesieni w kwadracie". Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.


Powiatowy Filmowy Konkurs Plastyczny "OBEJRZAŁE(A)M, NAMALOWAŁE(A)M"

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach XXIII Chojnickiego Filmobrania.


Delegacja z Emsdetten z wizytą w ChCK

Po kilku nieudanych próbach z powodu pandemii, nareszcie udało się zawitać w Chojnicach delegacji z partnerskiego miasta Emsdetten. Nasi przyjaciele przywieźli prace uczestników projektu „pARTnerzy”, który odbył się w kwietniu 2019 roku.


Zapisy na zajęcia plastyczne

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury zaprasza w nowym roku szkolnym na zajęcia stałe, w których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli doskonalić swoje umiejętności artystyczne.


Kulturalne wakacje z ChCK - plastyka

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych na wakacyjne warsztaty muzealno-artystyczne.


Kulturalne wakacje z ChCK - plastyka BRAK MIEJSC

Dzieci i młodzież, które pragną poznawać i rozwijać swoje umiejętności z zakresu plastyki Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wakacyjne warsztaty artystyczne. Informujemy, że nie ma już miejsc na zajęcia plastyczne w lipcu.


Wyniki konkursu „Zilustruj swój ulubiony wiersz”

Prezentujemy wyniki konkursu plastyczno-literackiego, którego zadaniem było wykonaniu rysunku obrazującego treść, scenę lub morał płynący z ulubionego wiersza.


Strony

Plastyka

Pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury, która mieści się w przy Placu Niepodległości 7 w Chojnicach poprzez naukę rysunku, malarstwa, ceramiki, rzeźby oraz innych technik plastycznych zajmuje się rozwijaniem zdolności manualnych, myślenia przestrzennego oraz wyobraźni.