Muzyka

Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 maja o godz. 17 na koncert w wykonaniu wielokrotnie nagradzanej orkiestry z Radzynia Podlaskiego.


Koncert na Dzień Matki

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 26 maja o godz. 18:00 na koncert pt. "Ach, jak przyjemnie" w wykonaniu Zespołu Solistów ARTE CON BRIO.


Konkurs "Śpiewam z serca. Tak jak umiem"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w powiatowym konkursie "Śpiewam z serca. Tak jak umiem". Konkurs organizowany jest w ramach wydarzenia "Dzieci bez granic".


Festiwal InterTony: międzynarodowy program z Dezerterem na czele

InterTony to nietypowy festiwal z udziałem zagranicznych artystów, który w Chojnicach od 6 lat gromadzi fanów ciężkiej muzyki.


Festiwal Muzyczny "Siódemka łączy pokolenia"

28 kwietnia o godz. 17:00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentują się uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i absolwenci "Siódemki".


Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Parafia pw. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają w sobotę 2 kwietnia o godz. 17:00 na koncert chóru akademickiego z Gdyni.


Koncert Starego Dobrego Małżeństwa

5 maja o godz. 19:00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce.


Koncert "Chojnice dla Ukrainy"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 17 marca o godz. 19:00 na koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na zakup niezbędnych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy.


Walentynkowy Koncert Muzyczny

Chojnickie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Sabat Szefowych zapraszają 13 lutego na koncert, w którym królować będzie miłość.


Ferie z Chojnickim Centrum Kultury - muzyka

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w w warsztatach gitarowych dla początkujących.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry