Muzyka

Koncert świąteczny

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 grudnia o godz. 18:00 na koncert, podczas którego widzowie usłyszą największe polskie i zagraniczne przeboje świąteczne.


Koncert Noworoczny „Głosy Świata”

Na początku Nowego Roku w Chojnickim Centrum Kultury zagoszczą wspaniali muzycy z Polski i z zagranicy, którzy zabiorą widzów na przepiękną, muzyczną podróż po świecie!


Piosenka Poetycka w wykonaniu Pawła Ruszkowskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia o godzinie 17.00 na koncert piosenki poetyckiej „Echo z dna serca”.


Koncert "Magda Steczkowska – kolędowo"

Promocja Regionu Chojnickiego i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 9 grudnia o godz. 18:00 na świąteczny koncert w wykonaniu Magdy Steczkowskiej z zespołem.


Koncert Johna Dhali ODWOŁANY

Informujemy, że ze względu na chorobę artysty, koncert, który miał się odbyć 27 listopada zostaje odwołany. Zapraszamy na dodatkowe seanse kinowe.


Koncert fortepianowy Weroniki Jaroszewicz ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że ze względu na chorobę artystki, koncert, który miał się odbyć 25 listopada zostaje odwołany.


Koncert Kawiarenki Piosenki Polskiej

11 listopada 2021 r. o godz. 16:00 zapraszamy do Chojnickiego Centrum Kultury na koncert laureatów VII Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Dworek Polski”.


Koncert Zespołu Don Vasyl

21 listopada na chojnickiej scenie wystąpi zespół prezentujący trendy cygańskiego folkloru z dynamicznymi i tanecznymi rytmami świata.


Koncert Big Band Chojnice

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 listopada o godz. 17:00 na koncert podczas, którego widzowie usłyszą standardy jazzowe, swingowe oraz przeboje muzyki filmowej.


BARANOVSKI w listopadzie zagra w Chojnicach - BRAK BILETÓW

Takie przeboje jak "Czułe miejsce" czy "Lubię być z nią" będzie można usłyszeć 13 listopada w Chojnickim Centrum Kultury. Kilka tygodni po wydaniu drugiej płyty zatytułowanej “Baranovski 2”, artysta zagra swój pierwszy koncert w Chojnicach.


Strony

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry