Inne

Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza 1 września na uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.


Film "Checz Trzebiatówka"

Film autorstwa Daniela Frymarka ukazujący zbiory etnograficzne Janusza Trzebiatowskiego w Trzebuni.


XVI Turniej Rycerski - Chojnice 2022

Bractwo Rycerskie herbu TUR oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na 16. edycję Turnieju Rycerskiego, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2022 r. w chojnickiej Fosie Miejskiej.


Wykład Moniki Szczukowskiej “Modernistyczne znaki graficzne i oznaki z lat 1956-1989 Janusza Trzebiatowskiego”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w środę 14 września o godz. 18:00 na wykład Moniki Szczukowskiej, historyczki sztuki i kuratorki sztuki współczesnej, o “Modernistycznych znakach graficznych i oznakach z lat 1956-1989 artysty grafika Janusza Trzebiatowskiego” i krótkiej historii nowoczesnego projektowania graficznego


Zaproszenie bractw rycerskich na 16. Turniej Rycerski

Bracia herbu Tur i Chojnickie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na XVI TURNIEJ RYCERSKI na placu turniejowym zwanym Fosą Miejską w Chojnicach.


XXVII CHOJNICKA NOC POETÓW 2022

Chojnickie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Chojnicach i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na XXVII Chojnicką Noc Poetów 6 sierpnia od godz. 18.00.


Muzeum Trzebiatowskiego otwarte przed Nocą Poetów

6 sierpnia 2022 serdecznie zachęcamy do zwiedzania Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, które otwarte będzie od godz. 13:00 do 18:00.


Inauguracja Chojnickich Spotkań Poetyckich 2022

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 4 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 na inaugurację Ogólnopolskich Spotkań Poetyckich 2022. W programie muzyczno-poetyckim wystąpią: Jan Sabiniarz, Zespół piosenki poetyckiej Dookoła, Martyna Wacławska, oraz Grzegorz Szlanga. Artyści przedstawią swoją ulubioną poezję, podzielą się swoją twórczością, a także zaprezentowane zostaną wiersze, które zwyciężyły w konkursie "O srebrny kluczyk", który towarzyszy od lat Spotkaniom Poetyckim. Miejsce: Sala Widowiskowa ChCK


Awaria terminali płatniczych 11.07.2022

Informujemy, że z powodu awarii niezależnej od Chojnickiego Centrum Kultury - w dniu dzisiejszym, tj. 11.07. płatność w kasie kina możliwa TYLKO GOTÓWKĄ


Pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 lipca o godz. 12:30 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Wielka wyprawa Molly" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 12 липня о 12:30 на безкоштовний показ анімаційного фільму "Велика пригода монстра Моллі" українською мовою.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.