Inne

12 listopada biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w piątek 12 listopada biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne. Kino i kasa czynne od godz. 15:30.


Dzień Seniora 2021

W prezencie dla nestorów z Chojnic i okolic, Chojnickie Centrum Kultury oraz Klub Seniorów „ASTRY” zapraszają na koncert „Romantic” 14 listopada o godzinie 15.00.


35-lecie Chojnickiego Towarzystwa Polsko-Francuskiego

Dla swoich członków, sympatyków i chojniczan interesujących się Francją, jej historią, kulturą i podróżami, Towarzystwo przygotowało jubileuszową galę, która odbędzie się 24 października w Chojnickim Centrum Kultury.


Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej 2021

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza na "Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej". Szeroki program obchodów umieszczony został poniżej.


II tura warsztatów rewitalizacyjnych

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Dzielnicy Dworcowej do udziału w warsztatach w ramach projektu „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach”.


Kreatywnie i twórczo w Muzeum Janusza Trzebiatowskiego

W sierpniu i wrześniu nasze muzeum kilkukrotnie odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach, którzy wzięli udział w warsztatach i zabawach artystycznych.


Zaproszenie do udziału w warsztatach rewitalizacyjnych

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Dzielnicy Dworcowej do udziału w warsztatach w ramach projektu „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach”.


Chojnice dla Moniki - zostań dawcą szpiku!

18 i 19 września w Chojnickim Centrum Kultury można się zarejestrować jako dawca szpiku kostnego.


Kino ChCK ponownie otwarte!

Chojnickie Centrum Kultury informuje, że kino od piątku 3 września wznawia projekcje seansów kinowych.


XV TURNIEJ RYCERSKI - CHOJNICE 2021

Bractwo Rycerskie herbu TUR oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na 15. edycję Turnieju Rycerskiego, który odbędzie się w sobotę 28 sierpnia.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.