Inne

Pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 24 maja o godz. 12:00 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Filonek Bezogonek" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 24 травня о 12:00 на безкоштовний показ анімаційного фільму «Пелле Безхвостько» українською мовою.


Pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 maja o godz. 12:00 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Nasze magiczne Encanto" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 12 травня о 12:00 на безкоштовний показ анімаційного фільму «Енканто: Світ магії» українською мовою.


Otwarcie amfiteatru w Fosie Miejskiej

Burmistrz Miasta Chojnice i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 14 maja o godz. 17:00 na otwarcie wyremontowanego amfiteatru w Fosie Miejskiej.


IX Ogólnopolski Konkurs Kapel i Zespołów Na Szlaku Kultur Chojnice 2022

Stowarzyszenie ”Dworek Polski” zaprasza 3 maja do Fosy Miejskiej na spotkanie z polskim folklorem. Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek.


Pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 26 kwietnia o godz. 12:00 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Ron usterka" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 26 квітня о 12:00 на безкоштовний показ анімаційного фільму «Щось не так з Роном» українською мовою.


Koncert "Razem dla Liwii"

Zapraszamy wszystkich chojniczan - i nie tylko - do udziału w imprezie charytatywnej organizowanej na rzecz jedenastoletniej Liwii chorującej na MIZS. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 1 maja o godzinie 15:30 w Chojnickim Centrum Kultury. W pomoc dziewczynce włączają się miejscowi artyści, lokalne przedsiębiorstwa, a także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7.


2 maja biura ChCK nieczynne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnice w poniedziałek 2 maja biura Chojnickiego Centrum Kultury będą nieczynne. Kino i kasa czynne od godz. 13:15.


Zapytanie ofertowe

Chojnickie Centrum Kultury ogłosiło zapytanie ofertowe na wykonanie usługi "Zagospodarowanie przestrzeni z nasadzeniami zieleni i drobną architekturą na działkach nr 1558/4 i 4082 w Chojnicach wg projektów zieleni opracowanych warsztatowo przy udziale mieszkańców obszaru rewitalizacji" w terminie do 24 czerwca br.


Przedszkolaki zwiedzają ChCK

8 kwietnia dzieci z przedszkola „Wiśniowy Sad” przyjechały do kina, aby dowiedzieć się, jak wygląda praca w instytucji kultury


Darmowy pokaz bajki po ukraińsku / Безкоштовне шоу українських казок

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 kwietnia o godz. 12:00 na bezpłatny pokaz filmu animowanego "Luca" w języku ukraińskim. Хойницький центр культури запрошує 13 квітня о 12:00 на безкоштовний показ анімаційного фільму «Лука» українською мовою.


Strony

Chojnickie Centrum Kultury

Chojnickie Centrum Kultury to najważniejszy ośrodek wydarzeń kulturalnych nie tylko Chojnic, ale całej południowo-zachodniej części województwa pomorskiego.