Kontakt

Dane adresowe

Chojnickie Centrum Kultury
ul. Młodzieżowa 44
89-600 Chojnice
(siedziba tymczasowa w czasie remontu placówki)

tel./ fax 52/ 397-22-15,
mail: sekretariat@ckchojnice.pl

NIP: 555-000-66-83
Nr konta bankowego:
53 8146 0003 0000 0480 2000 0010

DYREKTOR
Radosław Krajewicz

ZASTĘPCA DYREKTORA
Łukasz Sajnaj
l.sajnaj@ckchojnice.pl

SEKRETARIAT
Bogumiła Trapp
b.trapp@ckchojnice.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Zofia Kiedrowicz
z.kiedrowicz@ckchojnice.pl

KINO
kino@ckchojnice.pl

Magdalena Tatera
m.tatera@ckchojnice.pl
Zygmunt Cieślik
z.cieslik@ckchojnice.pl

TEATR
Grzegorz Szlanga
g.szlanga@ckchojnice.pl

TANIEC
Monika Michalewicz
m.michalewicz@ckchojnice.pl

PLASTYKA
Elżbieta Cziszewska
e.cziszewska@ckchojnice.pl

MUZYKA
Marek Kiziuk
m.kiziuk@ckchojnice.pl
Janusz Łangowski
j.langowski@ckchojnice.pl

WYSTAWY
Danuta Wolińska
d.wolinska@ckchojnice.pl

MARKETING
Łukasz Sajnaj
marketing@ckchojnice.pl

Formularz kontaktowy

Wydarzenia

Koncert "U prząśniczki"

16.11.2018 18:00

Recital Weroniki Kowalskiej

17.11.2018 18:00

Jesienne Impresje

16.11.2018 18:00
23.11.2018 18:00
30.11.2018 18:00
07.12.2018 18:00

DKF w listopadzie 2018

19.11.2018 19:00
26.11.2018 19:00