Aktualności

Koncert świąteczny

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 grudnia o godz. 18:00 na koncert, podczas którego widzowie usłyszą największe polskie i zagraniczne przeboje świąteczne.


Wystawa pokonkursowa „Chojnicka kolej w obiektywie”

Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Kolei i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na wystawę zdjęć ukazujących chojnicką kolej.


Koncert Noworoczny „Głosy Świata”

Na początku Nowego Roku w Chojnickim Centrum Kultury zagoszczą wspaniali muzycy z Polski i z zagranicy, którzy zabiorą widzów na przepiękną, muzyczną podróż po świecie!


WARSZAWSKA BITWA TEATRALNA w Chojnicach

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 11 grudnia na teatralne starcie dwóch utytułowanych teatrów z Warszawy: Kompani Teatralnej MAMRO oraz Teatru Nie Z Tej Kulisy.


Wystawa "Kimono – tradycyjny ubiór japoński"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza od 20 listopada na wystawę tradycyjnych strojów japońskich ze zbiorów Romana Widawskiego.


Piosenka Poetycka w wykonaniu Pawła Ruszkowskiego

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 grudnia o godzinie 17.00 na koncert piosenki poetyckiej „Echo z dna serca”.


Koncert "Magda Steczkowska – kolędowo"

Promocja Regionu Chojnickiego i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 9 grudnia o godz. 18:00 na świąteczny koncert w wykonaniu Magdy Steczkowskiej z zespołem.


Wystawa "Józef Piłsudski twórca Niepodległej"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę medalierstwa ze zbiorów Bogdana Kuffla. Autor wystawy prezentuje artefakty związane z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku.


Wystawa "Chojnice na fotografii lotniczej 1991 – 2021"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na Stary Rynek do oglądania wystawy zdjęć ilustrującej zmiany jakie zaszły w Chojnicach z perspektywy lotu ptaka.


Koncert Johna Dhali ODWOŁANY

Informujemy, że ze względu na chorobę artysty, koncert, który miał się odbyć 27 listopada zostaje odwołany. Zapraszamy na dodatkowe seanse kinowe.


Strony