Aktualności

Koncert "Nad dachami Paryża"

Chojnickie Centrum Kultury i Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie zapraszają 23 października o godz. 17:00 na koncert z najpiękniejszymi francuskimi piosenkami wszech czasów.


Spektakl "Akompaniator"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 października na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który pokaże komedię damsko-męską.


  • DKF
  • 30.09.2022

Dyskusyjny Klub Filmowy w październiku 2022

Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w październiku na 5 różnorodnych seansów filmowych. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 60 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.


VIII Powiatowy Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej

Stowarzyszenie Dworek Polski zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach do Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej, skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych.


Zajęcia taneczne dla dorosłych

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza osoby dorosłe na zajęcia taneczne, które odbywać się będą we wtorki o 20:00.


Zajęcia teatralne dla młodzieży - NABÓR!

Chojnickie Centrum Kultury ogłasza nabór na zajęcia teatralne dla młodzieży w sezonie artystycznym 2022/2023.


Wyniki konkursu plastycznego "Filmowa piosenka"

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny został zorganizowany w ramach XXIV Chojnickiego Filmobrania i polegał na plastycznej interpretacji ulubionej muzyki filmowej


Spektakl "Ławeczka w słońcu"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 13 października o godz. 17:00 oraz 19:30 na najnowszą komedię w amerykańskim stylu. Autor sztuki współpracujący z Melem Brooksem zaprasza na spotkanie z trojgiem zabawnych postaci.


Zapisy na artystyczne zajęcia cyrkowe

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach cyrkowych w sezonie artystycznym 2022/2023.


Wystawa "Przestrzenie muzyczne"

W ramach Dni Sztuki 17 września w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy najnowszych prac Janusza Trzebiatowskiego. Wystawa będzie czynna do 9 października.


Strony

Wydarzenia