Strażak Sam w teatrze – Cyrkowa Przygoda

6 lutego 2022 r. o godz. 10:00 i 12:30 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury zagoszczą kultowe postacie z bajki Strażak Sam.

Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały, muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki. Znakomity, międzynarodowy spektakl, który podbił serca małych widzów w całej Europie, już w Polsce! Strażak Sam Na Żywo to premierowe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa.

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach: Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie 9. premierowych piosenek!!

Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Międzynarodowym przebój teatralny zobaczyło już ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Polska wersja powstała z udziałem aktorów dubbingujących bajkę. Wszystkie dzieci do 2 roku życia mają wstęp bezpłatny. Przedstawnie trwa 65 min. i po każdym spektaklu, we foyer, widzowie mają możliwość spotkania się z jednym z bajkowych bohaterów. W Polsce przedstawianie zobaczyło już ponad 20 tys. widzów. Warto się pośpieszyć, bo bilety bardzo szybko się wyprzedają. Nadchodzący występ będzie naszym jedynym pokazem w Państwa mieście!

Ważne informacje organizacyjne:

- spektakl trwa 65 min, nie ma przerw
- nie ma biletów ulgowych
- nie można płacić bonem turystycznym
- nie ma możliwości rezerwacji biletu.

Dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny, zajmują miejsca na kolanach opiekuna. Opiekun musi mieć swój bilet i dokument, potwierdzający datę urodzenia (akt urodzenie, książeczka zdrowia itp.) Każde dziecko, które ukończyło 2 roku życia musi posiadać swój bilet.
Każde dziecko poniżej 12 lat musi przebywać na spektaklu pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci na sali bez opieki.
Dzieci poruszające się na wózku inwalidzkim mają bezpłatny wstęp i zajmują specjalnie wyznaczone miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Opiekun musi posiadać wejściówkę. Prosimy o zgłoszenie chęci udział, takich osób, poprzez formularza znajdujący się tutaj: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new.
Po każdym spektaklu jeden z bohaterów wychodzi na ściankę PR umieszczoną w hall. Tam można robić grupowe pamiątkowe zdjęcie z chętnymi dziećmi.
Nie ma możliwości robienia zdjęć indywidualnych z aktorami. Nie mam możliwość wchodzenia na scenę i robienia zdjęć ze scenografią.

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, polecamy zakup biletów elektronicznych, żebyśmy mogli wysłać do Państwa komunikaty związane z organizacją wydarzeń. Polecamy również o dodanie się do wydarzeń na naszej stronie facebookowej, tu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/events. Na dedykowanym poszczególnym miastom wydarzeniach, publikujemy wszystkie aktualne i ważne informacje dotyczące spektakli.

Przed wydarzeniem, może zostać wysłana do Państwa obowiązkowa ankieta zdrowotna w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Wszystkie ważne odpowiedzi na Państwa pytania znajdziecie na naszej stronie www w zakładce FAQ.
Tu link https://www.strazaksamnazywo.pl/faq

Przydatne linki:
www.strazaksamnazywo.pl
facebook.com/strazaksamnazywo
instagram.com/strazaksamnazywo

Bilety: https://shops.ticketmasterpartners.com/strazak-sam-cyrkowa-przygoda

Relacje i recenzje ze spektaklu (Film 1) : https://www.youtube.com/watch?v=zfsk4O4xiAU
Zwiastun spektaklu (Film 2): https://youtu.be/n2G9M4MpSKwv

#strazaksamnazywo #strazaksamwtwoimmiescie #strazaksam
plakat_chojnice.png

Strażak Sam Na Żywo! Cyrkowa Przygoda tej jesieni w Twoim mieście!

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia