Koncert świąteczny

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 16 grudnia o godz. 18:00 na koncert, podczas którego widzowie usłyszą największe polskie i zagraniczne przeboje świąteczne.

Podczas koncertu zagrają i zaśpiewają lokalni muzycy, którzy przygotowali repertuar specjalnie na to wydarzenie. Na chojnickiej scenie zobaczymy Patryka Nitę (klawisze), Janusza Łangowskiego (gitara), Kamila Niemczyka (gitara basowa), Pawła Krause (perkusja). Instrumentaliści to trzon Big-Bandu Chojnice, a towarzyszyć im będzie utalentowana wokalistka Patrycja Winiarska, absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory świąteczne takie jak: "Pada śnieg", "Driving home for Christmas", "Mario, czy już wiesz?", "White Christmas" i wiele innych przebojów, które wprowadzą nas w świąteczny, bożonarodzeniowy klimat.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 16 grudnia 2021 r., godz. 18:00
Bilety: 15 zł
(do kupienia w kasie i przez internet)

UWAGA: Obecnie sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie ChCK tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego certyfikatu, negatywnego wyniku testu lub zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 i podpisaniu oświadczenia.

Zapraszamy!

koncer.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman oraz chór seniora Astry

Wydarzenia